TMO'DAN DUYURU!!! Peşin Hububat Satışları (Genel ve Sözleşme Bazında)

10 Ekim 2023
65
Tmo'dan Duyuru!!! Peşin Hububat Satışları (Genel Ve Sözleşme Bazında)

Üyelerimize Önemle duyurulur...

Kuruluşumuz stoklarında bulunan makarnalık buğday, ekmeklik buğday, arpa, mısır ve çavdar-tritikale-yulaflar kişi ve kuruluş ayrımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedel mukabili satışa açılmıştır. Satışa açılan stoklar www.tmo.gov.tr adresinde yayınlanmıştır.

2023 Ekim ayı makarnalık buğday, ekmeklik buğday, arpa ve mısır satışları için talep başvuruları www.tmo.gov.tr adresindeki TMO Elektronik Satış Platformu üzerinden 06 Ekim 2023 (dahil) tarihinden itibaren gerçekleştirilebilecektir.


Satış Platformu üzerinden satışı yapılacak makarnalık buğday, ekmeklik buğday, arpa ve mısırlar için Ekim ayı boyunca her hafta sistem üzerinden alınan taleplerin dağıtımı yapılacaktır. Her hafta sonunda talep alınarak dağıtımı yapılan stoklar, bir sonraki hafta satışa açılan stok ekranından düşülecektir. Satışlardan istifade etmek isteyenler her hafta miktar limiti olmaksızın başvuru yapabilecektir.


Satışı yapılan makarnalık buğday, ekmeklik buğday, arpa, mısır için son para yatırma tarihi ve TÜRİB takas son işlem tarihi 27 Ekim 2023 (dahil) olarak belirlenmiştir. Tüm ürünler için son teslim tarihi 12 Kasım 2023 (dahil) olarak uygulanacaktır.

Çavdar-tritikale-yulaf talepleri Başmüdürlüklerimiz tarafından elden alınacak olup çavdar-tritikale-yulaf satışlarında son para yatırma tarihi 27 Ekim 2023, son teslimat tarihi ise 12 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir.
Satış esasları ile ilgili detaylı bilgilere www.tmo.gov.tr web adresinden ulaşılabilecektir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
abigem
BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Umem Beceri'10

Yukarı çık.

Navigasyon

Close