ELEKTRONİK SOHBET-ETİYOPYA

15 Haziran 2022
30
Elektronik Sohbet-Etiyopya

Ticaret Müşavirlerimizle Sektörel Elektronik Sohbet Toplantıları - Etiyopya

Ticaret Müşavirlerimizle Sektörel Elektronik Sohbet Toplantıları - Etiyopya

 

Ticaret Müşavirleri ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Ticaret Bakanlığı tarafından 'Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler' toplantıları düzenlenmektedir.


16 Haziran 2022 Perşembe günü 14:00-15:30 saatleri arasında Etiyopya’da görev yapmakta olan Sedat ERDOĞDU - Addis Ababa Ticaret Müşavir Yardımcısı tarafından Salim METİN - (DEİK Türkiye-Cibuti İş Konseyi Başkanı) - Corbus Çelik San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Ferruh ÖZKAN - Denetim Kurulu Üyesi – İDDMİB, Turgay AYTEKİN - Genel Müdür - Superlit Boru San. A.Ş., Taner İNCEKARA - Genel Müdür - Vita Food Industry P.L.C.’nun konuşmacı olarak katılacağı “Ticaret Müşavirlerimizle Sektörel Elektronik Sohbet Toplantıları - Etiyopya - Sektör: İnşaat Malzemeleri, Gıda Ürünleri" e-sohbet toplantısı gerçekleştirilecektir.


Söyleşi microsoft teams üzerinden gerçekleştirilecek olup; söyleşiye katılım linki için ekte yer alan dosyayı açıp, üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ekteki dosya içerisinde ayrı bir katılım linki bulunmamaktadır.

ELEKTRONİK SOHBET - ETİYOPYA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
abigem
BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Umem Beceri'10

Yukarı çık.

Navigasyon

Close